HAKKIMIZDA
ENELKON, sıra dışı olmanın yolunun dünyanın geleceğini tayin edecek yüksek teknolojik ürünler ve sistemler geliştirmekten geçtiği düşüncesiyle, amaç ve çalışma alanlarına uygun olarak 2004 yılında kurulmuş Ar-Ge odaklı bir şirkettir.

ENELKON, uzman kadrosu, verimli iş planlama yapısı ve AR-GE' ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik alt yapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, basari ve hizmetin kaynağının insan gücü ve zekası olduğu bilinciyle yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi ve girişimci bir firmadır.

ENELKON' un hedefi, AR-GE projeleri hazırlayıp, bu projeleri hayata geçirerek, elde edilen ürünleri Türkiye ve tüm dünyada pazarlayarak sektöründe lider olmak, ürünlerinde ve kurduğu sistemlerde yakaladığı kalitenin sürekliliğini ve güvenirliliğini sağlamak ve geliştirmek, müşteri isteklerini zamanında karşılayabilmek, yeni müşteriler kazanmaktır. Özetle, her zaman bir adım ileriyi düşünerek, kendi alanında Türkiye ve dünyada büyük söz sahibi olmak ENELKON'un ana gayesidir.

ENELKON tüm bunlara paralel olarak, her türlü robotik uygulamada, özellikle IML Robot uygulamalarında, yüksek deneyim ile müşterilerinin talebini %100 karşılayabilen, ürünlerini kaliteli ve zamanında müşterilerine anahtar teslim olarak verebilen bir yapıya sahiptir.

Müşteri talepleri ön planda olmak üzere, teknolojinin sunduğu her türlü olanak proje başarısı için kullanılır ve otomasyon sistemleri ile ilgili olabilecek, yapılabilecek her durum değerlendirir ve koordinasyon içinde kaliteli sistemler ortaya çıkarılır.

ENELKON' un basarisinin ve güvenilirliğinin göstergesi ve büyümesinin kaynağı, müşterilerinin memnuniyetidir. Mutlak müşteri memnuniyeti sloganı ile yola çıkan 

ENELKON, bugün bunu başarmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Başta plastik ambalaj sektörünün önde gelen şirketleri, yan sanayisi ve diğer endüstriyel alanlardaki şirketler ENELKON'un referanslarıdır.
partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner